VULCAN
ECDL
» Konto
» Inne szkolenia
ECDL PROJEKT

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe przygotowujące do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL).

>Więcej o projekcie
Lista aktualności
Zakończenie realizacji szkoleń ECDL na lubelszczyźnie
Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy że zakończyliśmy już realizację wszystkich  21 edycji szkoleniowych zaplanowanych w ramach naszego projektu.Zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i ich wykorzystaniem w edukacji zapraszamy do...
data publikacji: 2012-01-07
Gratulacje dla uczestników szkoleń z edycji chełmskich !!!
Serdecznie gratulujemy  wszystkim uczestnikom szkoleń z trzech edycji realizowanych na terenie Chełma,  pomyślnego zdania wszystkich egzaminów i uzyskania cetryfikatu ECDL!!!
data publikacji: 2011-12-17
Zakończenie edycji XI i XII
Gratulujemy uczestnikom edycji XI i XII pomyślnego zdania wszystkich egzaminów !!!
data publikacji: 2011-04-21
Jesteśmy na półmetku szkoleń !!!
Wraz z końcem stycznia zakończyliśmy realizację 10 edycji szkoleń zaplanowanych w projekcie oraz rozpoczęliśmy realizacje kolejnych dwóch edycji. Zapraszamy do zgłaszania się na kolejne szkolenia.
data publikacji: 2011-03-17
Rozpoczęliśmy kolejne edycje szkoleniowe
Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy kolejne edycje szkoleniowe w Lublinie. Wszystkim uczestnikom życzymy samych sukcesów!!!
data publikacji: 2011-01-09
Pierwsze Certyfikaty ECDL już rozdane!
Wszyscy uczestnicy edycji szkoleniowych organizowanych w Puławach, którzy pomyślnie zdali wszystkie egzaminy - otrzymali Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Uroczyste rozdanie certyfikatów odbyło się w Urzędzie Miasta Puławy....
data publikacji: 2010-12-23
Zmiana adresu Biura Projektu
Szanowni Państwo, Informujemy,  że obecnie siedziba Biura Projektu znajduje się w Lublinie przy ul. Olszewskiego 5.  Numery naszych telefonów pozostają bez zmian. Zapraszamy w godzinach 9-15.
data publikacji: 2010-05-04
Strony: 1
Tylko z kategorii
» Pozostałe
box
» Na Górę
» Start
» Drukuj
:: © VULCAN sp. z o.o. ::
UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl